Opravy a servis kávovarů Brno a okolí

Naše firma se zaměřuje především na pákové kávovary všech značek určené do kaváren, restaurací, barů apod.

Dále na domácí pákové kávovary, které umí připravovat espresso dle italského standartu. Jsou to značky jako Gaggia, Rancilio, Lelit, La Scala, Rocket apod.

Komerční značky jako DeLonghi, Saeco, Rowenta apod. primárně neservisujeme, protože případná oprava může přesáhnout cenu samotného přístroje.

 

Automaty již neopravujeme

Pokud máte problémy s automatem na kávu, obraťte se prosím přímo na autorizovaný servis vaší značky kávovaru.

Naše klady a zápory


Jsme mladá rozvíjející se firma, která za sebou nemá obrovský kapitál, pro nákup zboží do e-shopu za stovky tisíc korun. Takže se tato nabídka bude rozšiřovat pomaleji.

Na druhou stranu máme stále volné servisní kapacity a jsme velice flexibilní. V případě nahlášení poruchy jsme schopni přijet v řádu hodin, opravu udělat na místě, pokud je možná, pokud není, necháme Vám v provozovně náš kávovar po dobu opravy a v co nejkratší době provedeme opravu.

Zápory

Díky tomu, že začínáme, nemůžeme Vám nabídnout mnoho referencí a 20 let zkušeností, ale svoji práci děláme rádi, káva je naše hobby a zatím se nám nestalo, že by něco nešlo opravit.

Občas je také možné, především v létě, že budeme týden pryč z důvodu vodáckých záležitostí, které rádi provozujeme a bude delší doba opravy nebo odeslání zboží, ale vždy o těchto věcech budete informování a bude snaha o nějaké řešení i v případě naši nepřítomnosti.

 

Zajímavosti

Nově jsme zařadili do svých služeb "Izolace bojlerů u kávovarů".

Díky zaizolovaní bojlerů je možné snížit náklady na ohřev až o 20%.

 

Používáme pouze značkové materiály jako Kaiflex EPDM,  který je určený pro teploty do 160C, takže je hodně naddimenzovaný. Nyní máme na skladě tloušťku 10mm.

 

Ceny za tuto službu jsou velice příznivé: Izolace bojleru Kaiflex

Bojler do 2l vč. instalace .................. 1000 Kč

Bojler do 5l vč. instalace .................. 1500 Kč

Bojler do 10l vč. instalace ................ 2500 Kč

Nejsme plátci DPH.